Tüm Sektörlerin Tercihi “İş Yelekleri”

elekler, kış mevsiminin veya serin havaların vazgeçilmez ürünleridir. Birçok sektörde logo uygulaması yapılarak iş yeleği olarak sıkça tercih edilmektedir. Kolları olmaması sebebiyle rahat çalışma imkânı sağlar. Yelek, kollar çalışırken hareket halinde olmayan göğüs ve sırt kısmını soğuktan ve rüzgardan korur. Firmalar, göğüs ve sırt kısmına logolarını baskı olarak uygulatarak kurumsal kimliklerini de yansıta bilmektedir.

Çoğu Sektörün Tercihi…

İş yelekleri çalışma hayatında birçok dalda tercih edilen popüler ürünlerdendir. Günlük hayatta kullandığımız klasik modeller üretildiği gibi iş alanlarının ihtiyaçlarına göre tasarlanmış fonksiyonel modellerden de üretilmektedir. Mevsimlik ve dayanıklı yapıları ile uzun süre kullanıma uygun olup ekonomik açıdan tasarruf etmenizi de sağlarlar. Ancak iş yelekleri fiyatlarından ziyade kalitesi ve nerede nasıl giyileceği büyük önem taşır.

Hangi çalışma koşullarında ve hangi alanda kullanılacağı göz önünde bulundurularak modeli ve rengi seçilmeli, rahat ve ihtiyaç varsa güvenliği sağlayacak nitelikte olmalıdır. Verimli performans için çalışma şartlarına uyum sağlamalıdır.

Sektörlere göre çeşitlerini sınıflandırırsak, inşaat yeleği çoğunlukla şantiye işçiliği, bahçıvanlık belediye işçileri, balıkçılar, kargo firmaları, lojistik firmaları, süper marketler ve yapı malzemeleri satan firmalar tarafından kullanılmaktadır. Kargocu yeleği, gazeteci yelek ve inşaat yelekleri çoklu cep yapısı ve fonksiyonel kullanımı ile çoğu sektörün ihtiyacını karşılamaktadır.


 

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.*

  0
  Sepetiniz Boş

  It looks like you haven't added any items to your cart yet.

  Browse Products

  0

  Konuşmayı Başlat
  1
  Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Merhaba,
  Nasıl Yardımcı Olabiliriz?