Tarihçe

Tarihçe Deri-İş

 • 1958

  1958 yılında kurulan Deri-İş , Karaköy Necati Bey Caddesi’nde ilk temellerini atmıştır. Deri üretimi ve deri ile ilgili son kullanıcı ürünler üzerine yoğunlaşmak isteyen kurucumuz sektöre çok hızlı bir giriş yapmıştır.

 • 1973

  Kurucumuz şirketi kurduktan 15 sene sonra büyük bir ilerleme kaydetti. Deri sektöründe adeta bir ‘Monopoly’ oluşturan Değerli Kurucumuz şirketi %70’lik bir oranda büyüme ile başarıyla yönetmeye devam etmiştir.

 • 1981

  Kurucumuz şirketin operasyonel deri işlemlerini başarılı bir şekilde ilerletmeye devam ederken, her sektörde olduğu gibi, Deri- İş ’in de sektörde hızla ilerlemesi sonucu, rakipleri hızla artmaya başlamıştır. Bu sene de kurucumuz şirkete yenilik getirmek isterken, şirkete ikinci jenerasyonun katılımı bu şirketin önemli bir parçası olma yolunda hızla ilerlemesini sağlamıştır.

 • 1993

  Deri- İş Firması için çok önemli bir sene olmuştur. Firma ilk ithalatına başlamıştır ve sektöre bambaşka bir yön getirmiştir. O dönemde piyasada fazla ithal deri mal bulunmazken, Deri-İş Türkiye’nin öncü firmalarından biri olarak, sektörü geliştirmek adına ilk büyük adımını atmıştır.

 • 1999

  Değerli kurucumuz ve başkanımız hayata veda etmiştir. O’nu rahmetle,saygı ve sevgiyle anıyoruz.

 • 2002

  İthalat’ta bir hayli mesafe kat eden Deri-İş, piyasada ithal deri ürünlerinde öncü olmayı başarmıştır. Deri ithalatı ile beraber ihracata da girmek isteyen Deri-İş, bunun temellerini atmaya başlamış ve ilk adımları atmak için sermaye artırımına gitmiştir.

 • 2005

  İhracat sektöründe yükselen bir ivme yakalayan Deri-İş, ihracatın getirdiği fırsatlarla yeni bir sektöre giriş yapmak için araştırmalara ve planlamalara başlamıştır. Aynı zamanda deri ürünlerinde inovasyona giden Deri-İş, bu sektörde yenilikçi olmaya devam etmektedir.

 • 2008

  Deri-İş uzun süren yapılandırmalar sonucu VIZWELL markasının Resmi Türkiye Distribütörü olmuştur. VIZWELL , Türkiye piyasasına girer girmez, Türkiye iş güvenliği sektöründe, Deri-İş ile birlikte öncülüğünü göstermeye başlamıştır.

 • 2011

  VIZWELL Türkiye’nin iş güvenlik sektöründeki 1 numaralı markası olmuştur. Bu sayede Türkiye’de, iş güvenliğinde %50 oranında bir azalma görülmüştür. Bu durum Deri-İş’e bir motivasyon kaynağı olmuştur ve Deri-İş, sektörde kendi markasını kurmaya karar vermiştir. Böylece ortaya IZRASA markası doğmuştur.

 • 2015

  Deri-İş , iş güvenlik sektöründe öncü bir firma olmayı başarmıştır. Deri-İş üretim, ithalat ve ihracat faaliyetlerini hem deri sektöründe hem de ağırlıklı olarak iş güvenlik sektöründe sürdürmeye ve arttırmaya devam etmiştir. Bu büyüme, Deri-İş ve iş ortaklarımız ile beraber yan bir firma kurmaya doğru ilerler. Böylece NAR Firması kurulmuştur ve bu firmada iş güvenlik ekipmanları ve araç gereçler üstüne kurulan bir firma olmuştur.

 • 2018

  Büyümeye devam eden Deri-İş, çağın getirdiği teknolojik alt yapı ve yenilikleri takip edip, dijital pazarlamaya ve yeni nesil satış stratejilerine yönelmiştir.Bu konuda uluslararası bir projeye imza atmak için hazırlıklarını yapmaya başlamıştır.

0
Sepetiniz Boş

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products

0

Konuşmayı Başlat
1
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?