Standartlar Rehberi

deri-is-standarlar-rehberi
deri-is-certifcate

Bu standarda uygun olan giysi, örneğin belirli bir süre soğuması için belirli bir koruma derecesi sağlayabilir. kişisel anayasa ve faaliyet, beraberindeki kıyafetler ve çevresel özellikler (rüzgar hızı, sıcaklık, nem).

Isıya ve aleve karşı koruyucu giysiler. Bu standart ısıya maruz kalan sanayi işçileri için asgari gereklilikleri tanımlamaktadır. Bu, alevle ve en az bir ısı tipiyle (konvektif, radyant, büyük erimiş metal sıçramaları veya bunların bir kombinasyonu) kısa süreli temas anlamına gelir. Bu standart ayrıca kumaşların uyması gereken bazı minimum parametreleri tanımlar: yırtılma direnci, yırtılma mukavemeti, patlama mukavemeti ve dikiş mukavemeti.

RIS-3279-TOM standardı EN 471: 2003 Avrupa standardını temel alır. Bir giyside kullanılan yüksek görünürlüklü malzemelerin minimum alanı için giysilerin EN471’in en az sınıf 2’sini (3 sınıflı bir ölçeğin orta noktası) karşılamasını gerektirir. Avrupa standardı, yüksek görünürlüklü malzemelerin birkaç farklı rengine izin verirken, demiryolu standardı bir TURUNCU rengi belirtir.

Bu standart, giysilerin yanma olasılığını azaltmak ve dolayısıyla tehlikelerden kaçınmak için malzemelerin, malzeme düzeneklerinin ve koruyucu giysilerin sınırlı alev yayma özellikleri için performans gereksinimlerini belirtir. Giysiler için ek gereksinimler de belirtilmiştir.
Dizin 1 1 / 30H / 60 (alev yayılımı, alevlenme artıkları ve görüntü tutma özellikleri)
Dizin 2 (dizin 1 artı delik oluşturma özellikleri olarak)
Dizin 3 3 / 30H / 60 (indeks 2 artı alevlenme özellikleri olarak)

Bu standart, profesyonel olmayan yüksek görünürlüklü giysiler içindir. Örneğin, koşu, bisiklete binme veya trafikle ilgili diğer etkileşim etkinlikleri.

Bu standart, sıvı kimyasallara karşı koruyucu giysi için genel gereklilikleri ortaya koymaktadır. Sıvı kimyasallara karşı sınırlı koruyucu performans sunan kimyasal koruyucu giysiler için performans gereksinimleri.

Bu standart, profesyonel olmayan kullanım için tasarlanmış ve karanlık yollardaki araçlar tarafından aydınlatıldığında kullanıcının varlığını görsel olarak bildirmek üzere tasarlanmış optik performans gereksinimlerini ve yüzey alanı gereksinimlerini belirtir. Aksesuarlar giyilebilir, takılabilir veya kişiler tarafından taşınabilir.

IEC 61482 Elektrik arkının termal tehlikelerine karşı koruyucu giysi.

EN61482-1-2: 2007 = Kutu içi ark test yöntemi

Sınıf 1 = 4ka

Sınıf 2 = 7ka

EN61482-1-1: 2009 = Açık Ark test yöntemi

ATPV (Ark Termal Performans Değeri) cal / cm2

“Ultraviyole Koruma Faktörü”Bir kumaştan cilde iletilen Ultraviyole Radyasyon için bir Ultraviyole Koruma Faktörü (UKF) derecesi. Mükemmel koruma için UPF 40 veya 50+ dereceli kıyafetlere bakabilirsiniz.

Elementlerden koruma sağlamak için sızdırmaz, su geçirmez kumaş ve dikişlerden yapılmış giysiler.

Nefes alabilen bir giysi su geçirmez, nem kontrollü, nefes alabilen, yalıtkan ve sıcak olacaktır.

CoolPass kumaş, en zorlu tropik iklimlerle bile yüzleşecek kadar güçlü profesyonel kalitede nefes alabilirlik sağlayan benzersiz, etkili bir nem yönetim sistemidir.

Kişisel Koruyucu Donanımlarında EN Standartları

standart-hardware
0
Sepetiniz Boş

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products

0

Konuşmayı Başlat
1
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?