VIZWELL

Vizwell, iş güvenliği konusunda uzmanlaşmış bir markadır. Hedef, sadece kaliteli ürünlerini sunmak değil, aynı zamanda eksiksiz bir hizmet paketini sunmaktır.

Her gün tehlikeli ortamlarda çalışan insanlar için en önemli unsur nelerdir?

Hiç şüphesiz güvenlik.

Vizwell, mutlak güvenlikteki herhangi bir durumla başa çıkmak için yüksek görünürlüklü giysiler üretir.Kötü hava. Karanlık. Tehlikeli durumlar. Kendinizi iyi görünür kılmak, kendisini korumanın ilk yoludur.Vizwell, maksimum güvenlik, konfor ve tasarım sağlamak için en yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Yüksek Görünürlüklü Giysiler konusunda uzmandır.Vizwell aynı zamanda çoklu norm ceketleri tasarlamaktadır. Çeşitli durumlarla başa çıkmak için tasarlanmış bir dizi ceket. Bu kategoride ki ürünler tüm Vizwell ürünleri gibi sertifikalı ve garantili güvenlik sağlamaktadır.

Bu giysiler, onları giyen işçiler için rahat olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca ısıya, yangına, kimyasallara, elektrik arklarına ve kaynağa maruz kalma da dahil olmak üzere bir dizi tehlikeye karşı koruma sağlarlar.

Araştırma ve Geliştirme

Tünel gibi zayıf aydınlatılmış bir ortamda çalışan insanlar için doğru kıyafetleri mi arıyorsunuz?Genellikle olumsuz hava koşullarında çalışan insanlar için doğru kıyafetleri mi arıyorsunuz?Ya da az güneş ışığı olan zamanlarda? Su veya ateş gibi dış etkenlere maruz kalan insanlar için doğru iş kıyafetini mi arıyorsunuz?Bu sorulardan sadece birine evet yanıtı verdiyseniz, ürünlerimiz sizin için uygundur.Bu yüzden günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir giyim serisi mevcuttur.
Her koşulda yüksek kalite
Vizwell: İş kıyafetleri konusunda uzmanlaşmış bir markadır.

İş Süreci

Kalite ana noktadır: tüm giysilerimiz dayanıklı ve işlevseldir, aynı zamanda şık ve rahattır. Daha yüksek performans sağlamak için her giyside üst sınıf kumaş kullanılır. Giysi bitmeden önce kapsamlı bir kalite kontrolünden geçer: kumaş ve diğer bileşenler her zaman fabrikamıza geldiklerinde ve tekrar üretime sokulmadan önce kontrol edilir. Bitmiş giysiler doğrudan üretim hatlarında ve depomuza konulmadan veya müşterilerimize gönderilmeden önce denetlenir.

Ürün geliştirme için her zaman büyük çaba harcıyoruz. Benzersiz ve yenilikçi ürünler her zaman var olan ürün serimize eklenir. Bu ürünlerden bazıları alev geciktirici montlar, 5 + 1, Bomber, Parka Ceketler ve aynı zamanda yüksek görünürlük ceketler, güvenlik yelekleri, yağmur seti, softshell ve polar koleksiyonlarımızdır. Ayrıca, her türlü ışık koşulunda tehlikeli durumlarda çalışanlar için uygun geniş polycotton giysileri ve aksesuarları serisine sahibiz. Bu Vizwell, bu şekilde çalışıyoruz ve sürekli olarak sunduklarımız: Kaliteden daha fazlası

Uygunluk Bildirimi, Avrupa Birliği’nde satılan tüm CE İşaretli ürünlere eşlik etmesi gereken yasal bir belgedir.

Tüm profesyonel ürün yelpazemiz EN sertifikalıdır. Sertifikalarımız hakkında bilgi edinin. Mümkün olan en iyi kalite testi.

Marka Raporu

Her Koşulda Yüksek Görünürlük
Hareketlerde Konfor
Kullanışlı Tasarım
Sertifikalı Giysiler
Rekabetçi Fiyatlar
0
Sepetiniz Boş

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products

0

Konuşmayı Başlat
1
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?