PORTWEST

Portwest,İrlanda’da bulunan ve yüksek görünürlük, aleve dayanıklı iş kıyafetleri, güvenlik ayakkabıları, iş eldivenleri ve kişisel koruyucu ekipmanlarında giyim üretim şirketidir.

100 yılı aşkın deneyim ve kalite, değer ve hizmet mirasına sahip olan marka: Portwest

Portwest, iş kıyafeti, güvenlik kıyafeti ve KKD’nin küresel üreticisi ve dağıtıcısıdır. 1904 yılında kurulan Portwest, 130’dan fazla ülkede küresel dağıtım ağı ve müşteri hizmetleri kadrosu ile dünyanın en hızlı büyüyen iş kıyafeti şirketidir. Portwest bir aile şirketidir ve Hughes Ailesi’nin 3. nesli tarafından yönetilmeye devam etmektedir. Şirket içi uzmanlardan oluşan bir ekip tarafından yenilikçi üretim ve tasarım, Portwest avantajının merkezinde yer alır.
Dünya çapında 4.500’den fazla çalışanı bulunan Portwest, aleve dayanıklı ve yüksek görünürlüklü iş kıyafeti, el ve ayak koruması, KKD ve giyilebilir teknoloji konusunda uzmanlaşmış birinci sınıf tasarımcılardan oluşan bir ekibe sahiptir. Güvenlik alanında pazar lideri olan Portwest’in ödüllü ekibi, sürekli olarak müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan ve aşan en son trendleri ve yenilikleri araştırmaktadır.
Portwest’in 700 sayfalık kataloğu 28 dilde mevcuttur ve 1350’den fazla güvenlik stiline sahiptir ve Portwest’i tüm güvenlik gereksinimleri için “tek durak noktası” haline getirir.
Portwest, Bangladeş’te (x2), Myanmar’da ve şimdi Etiyopya’da dört ultra modern fabrikaya sahip ve olağanüstü kaliteleri, teslimat süreleri ve etik kaynak kullanımları üzerinde tam kontrol sağlıyor. Portwest’in teknik bilgi birikimi, titiz uygulama ve stil ve detaylara gösterdiği özen kanıtlanmıştır. Tutarlı renkler, kumaş kaliteleri, iyi uyum ve rekabetçi fiyatlar müşteriler tarafından verilen şekilde alınır.
6 küresel lokasyondaki (İngiltere, ABD, Avustralya, BAE, İrlanda ve Polonya) satış ofisleri ve 130 ülkedeki müşteri destek personeli, rakipsiz müşteri hizmetlerinin asla uzakta olmamasını sağlar. Buna ek olarak, Portwest’in 6 uluslararası deposu (İrlanda, İngiltere, ABD, Melbourne, BAE, Panama ve Polonya)% 97 hat doldurma oranıyla her zaman mükemmel stok seviyelerini garanti eder. Portwest, güvenliğin çok önemli olduğu bir sektörde hiçbir risk önermemektedir.

Portwest, alev, elektrik arkı, kimyasal, erimiş metal, ısı, soğuk, görünürlük, yağmur ve ESD’yi içeren tehlike korumasında uzmandır. Portwest, İngiltere, İrlanda, Polonya, BAE, Avustralya ve ABD’deki üslerden Bangladeş, Mynmar, Çin ve şimdi Etiyopya’daki üretim tesislerinin yanı sıra birçok ülkedeki müşteri destek ekibine küresel dağıtım hizmeti sunmaktadır. Şirket, iyileştirmeleri ve maliyet düşürme sağlamak için eşsiz bir konuma sahiptir. Portwest, aleve dayanıklılık, yüksek görünürlük, iş kıyafeti, koruyucu ayakkabılar, el koruması ve KKD konusunda uzman, ödüllü ürün tasarımcılarından oluşan geniş bir ekibe sahiptir.

Şirket, dünyadaki birçok sektördeki işçilerin değişen ihtiyaçlarını karşılayan yeni ürünler geliştirmek için çaba göstermektedir. Portwest yalnızca satıcılara ve distribütörlere satıyor. Amaçarı, daha iyi bir kalite, hizmet ve değere sahip ‘Portwest Product Promise’ ile desteklenerek, güvenlik için müşterilerin tek kaynağı olmaktır.

Araştırma ve Geliştirme

100 yılı aşkın deneyim ve kalite, değer ve hizmet mirasına sahip olan Portwest, şık, konforlu, yüksek kaliteli iş kıyafetleri ve PPE’nin tanınmış uluslararası standartlarına uygun tasarım ve üretiminde dünya lideri olarak şekilde kurulmuştur.

Portwest, müşterileri dikkatle dinler ve ürünlerinde yenilikçi özellikler tasarlamanın yanı sıra, yeni malzemeler geliştirerek ürün çeşitlerini sürekli olarak geliştirir. Geniş ve benzersiz iş kıyafetleri, iş ayakkabısı, iş eldivenleri, ve KKD koleksiyonu, dünyanın her yerindeki insanları petrol ve gaz, kaynak, madencilik, tarım, nakliye, kimyasal, inşaat, depolama, üretim. Ve daha pek çok sektörde korur.

Standartlara uygun üretim
Portwest markasının iş kıyafetleri koleksiyonu çok şık ve çok özel kesimlere sahip ürünler sunmaktadır.

İş Süreci

Yüksek görünürlük sahibi, uyarıcı ve üstün koruma sağlayan seri tümüyle EN ISO 20471 & ANSI sertifikalarına sahiptir. Konfor, koruma ve performanstan ödün vermek istemeyenler için ideal bir seçimdir. Bu giysiler sizleri her zorlu koşulda görünür kılmak ve yüksek performans için dizayn edilmiştir.

Yüksek görünürlük sahibi, uyarıcı ve üstün koruma sağlayan seri tümüyle EN ISO 20471 & ANSI sertifikalarına sahiptir. Konfor, koruma ve performanstan ödün vermek istemeyenler için ideal bir seçimdir. Bu giysiler sizleri her zorlu koşulda görünür kılmak ve yüksek performans için dizayn edilmiştir.

Portwest Markasının iş kıyafetleri koleksiyonu çok şık ve çok özel kesimlere sahip ürünler sunmaktadır. Konfor ve güvenliği garanti eden üstün teknoloji ve kaliteli kumaşlar kullanılmıştır. Tüm gerekli Avrupa standartlarına sahip olup dayanıklı ve fonksiyonel modeller eşsiz ekonomik fiyatlara sizleri bekliyor.

Yaratıcılık, kalitel, malzemeler, şıklık ve üstün yapı kelimeleri Portwest ayakkabı serisni tanımlamaktadır. Her türklü iş güvenlik sektörüne uygun sertifikalı ayakkabı çeşitlerini bulabilirsiniz. Sektörde en uygun ve en kaliteli ayakkabı ürünleri Portwest markasına aittir.

Yeni güncellenip genişleyen eldiven serisi tüm risklere karşı koruma sağlar. Sadece üstün malzemelerden ve en iyi materyaller kullanılarak üretilmiş özel eldivenleri barındırır.

Hızla büyüyen baş koruyucu ürünlerimiz, müşterilerimize yüksek standartlarda üstün koruma sağlamayı amaçlamaktadır. Geniş model ve renk seçenekleri ve aksesuar ile hizmetinizdedir. Geniş açıklamalı teknik bilgileri inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz.

Bağımsız Test ve Uyum

Portwest müşterileri, tüm ürünlerin ilgili standatlara uyduğundan emin olabilirler.

Test merkezinden alınan sertifika, test merkezine gönderilen giysinin veya kumaşın bir standartlara ulaştığını garanti eder. Toplu üretimin standarda ulaştığını garanti eder. Toplu üretimin standarda uygun olduğu garanti değildir. Portwest kalite uzmanları, her kumaş rulosunu ve teknil ürünlerimizde kullanılan her bir parti parçayı kontrol eder. Müşterilere Portwest ürünlerine herzaman garanti verebilir.

uyesi-oldugumuz-kurumlar
872-ce-sertifikalı-urunler

Sürdürebilirlik ve Çevre Planı

Portwest aktif olarak daha temiz bir çevreye katkıda bulunuyor.

Portwest, çevreye olan bağlılığını ve sorumluluğunu çok ciddiye almaktadır. Portwest, karbon ayak izlerini ve çevresel etkilerini azaltmaya yardımcı olacak sürekli iyileştirmeler ve veimlilik sağlayacak olan sürekli gelişen bir plana sahiptiri Portest sürdürebilir bir azaltma, yeniden kullanım ve geri dönüşüm politikasını savunuyor.

Mümkünse, Portwest birçok giyside geri dönüştürülmüş polyester kullanır. Geri dönüşümlü polyester, pet şişelerin eritilmesi ve fiberin döndürülmesi ile yapılır. Bu işlem %35 daha az enerji gerektirir. Portwest bunların hepsini kumaş kalitesinden ödün vermeden yapıyor.

Geri dönüştürülmüş polyester kullanımı şunları sağlar:

 • Hammadde olarak petrol bağımlılığın azalması
 • Düşük hava, su toprak kirliliği
 • Azaltılmış artık ve depolama

 • Karbon nötürlüğü amacıyla Portest’in 300 hektarşık park alanında yönetilen ormanlık alanın genişletilmesi
 • ISO14001 sertifikası UK depoda
 • WWF’nin Dünya Saati’ne yıllık katılım
 • Tam WEEE VE PİL YÖNERGESİ 2013 uyumlu
 • Tüm ambalaj kutuları ve ambalajların %80’i geri dönüştürülebilir.
 • Portwest katalogları sürdürülebilir yönetilen ormanlık alanlardan FSC sertifikalı kâğıda basılmıştır.
 • Portwest Fabrikaları WRAP onaylıdır – (Dünya Çapında Sorumlu Akredite Üretim)
 • Deniz taşımacılığı tercih edilen ulaşım şeklidir.
 • Portwest ürün yelpazesinde geri dönüştürülmüş polyesterden yapılmış birçok giysi bulunur.
 • Organik pamuk kullanımı artışı için çalışmak
 • REACH uyumlu ortaklardan temin edilen kumaşlar ve malzemeler
0
Sepetiniz Boş

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products

0

Konuşmayı Başlat
1
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?