Mendi Ayakkabı

Francisco Mendi, ilk İspanyol güvenlik ayakkabısı ve üreticisidir. 1953’ten beri çalışma ortamları için ayakkabı geliştirmede öncüdür ve profesyonel ayakkabı üreticisidir.

Ayakkabısını kataloğumuzda her profesyonel sektör için daha uygun güvenliği bulacaksınız. Francisco Mendi’de işyerleri için ayakkabı üretiminde öncüyüz. 60 yılı aşkın süredir profesyonel ayakkabılar tasarladık, ürettik ve dağıttık ve ürünlerimizle yayımlanan standartların en zorlu zorluklarını ele aldık.

Francisco Mendi, Fransız çokuluslu Lemaitre Sécurité ile güçlerini birleştirmiştir.

Rekabetçilik, kalite, esneklik ve teknik uyumluluk, iki ayakkabıyı güvenlik ayakkabısı sektöründe geniş deneyime sahip olan bu operasyonda yer alan ana varlıklar haline gelmiştir. Ortaya çıkan sinerjilerinin bir sonucu olarak, bu iki şirket arasındaki sendika, her iki firma için pazarları, ürünleri ve teknolojileri açısından önemli gelişmelere izin verecektir.

Bu entegrasyon, şirkete finansal güç sağlar, yatırım kapasitesini arttırır ve ekonomik bir krizin ortasında büyümenin gerçekleşmesini sağlar. Ayrıca, üretim kaynaklarının optimizasyonunu, teknik tasarım desteğini ve araştırma ve geliştirme için daha fazla kapasiteyi de içerir. Lemaitre Sécurité’nin desteği, Francisco Mendi’nin ulusal ve uluslararası pazarlardaki varlığını güçlendirecektir. Şu anda, Mendi, Vulcapros ve Ofma gibi İspanya’nın önde gelen markalarını içeren Francisco Mendi tarafından sunulan ürün yelpazesi, Stanley ve Lemaitre gibi uluslararası üne sahip yeni firmaların katılımıyla genişletilecek.

Fransız çok uluslu şirketi Francisco Mendi’de önemli bir stratejik ortak oldu. Bu operasyon sayesinde, Lemaitre Sécurité en büyük pazarlarından dördünde büyük bir varlığı olan Fransa, Almanya, İtalya ve İspanya olmak üzere tüm Avrupa’daki konumunu güçlendirecektir. Ayrıca, bu entegrasyonun gerçekleştirilmesinde kilit bir konu olan iş ve ticari yönetim konusunda Riojan firmasının kazandığı deneyimlerden de yararlanacak.

Araştırma ve Geliştirme

Merkezi Strasbourg’da (Fransa) bulunan bu çokuluslu firma yılda 2,5 milyondan fazla çift üretiyor. Almanya, Belçika ve Çek Cumhuriyeti’nde ticari yan kuruluşlarının yanı sıra Güney Afrika’nın güvenlik ayakkabıları sektöründe de önemli bir varlığı vardır. Ürünleri şu anda seksen ülkede satılmaktadır.
Rahman Endüstrileri
Bizi ayıran şey, ayakkabılarımızın dayanıklılığı ve sağlam konforudur. Ergonomiye, kullanım rahatlığına ve ayakkabı çeşitlerimizin dayanıklılığına özellikle dikkat ediyoruz.

İş Süreci

·         İnsanlar iş stratejimizin temelini oluşturuyor, geniş kapsamlı deneyime sahip, belirlenen hedeflere ulaşmada yoğun bir şekilde yer alan ve müşteri hizmetleri için açık bir meslek olan yüksek nitelikli bir meslek ekibine hak iddia ediyoruz.

·         En yüksek performansa sahip bir ürünün kalitesinden ve başarısından yararlanmak için teknoloji ve yönetim konularında sürekli yenilik yapmaya kararlıyız. 6000m2’den fazla tesislerimiz, tüm ürünlerimizin tutarlılığını ve kalitesini garanti eden robot makineleri ve en yeni nesil ile donatılmıştır.

·         Hedefimiz en yüksek kalitedir, kalite departmanımız tüm üretim süreçlerimiz üzerinde titiz kontroller yaparak ürünlerimizin yüksek standardını sağlar. Yeni ürünlerin sürekli iyileştirilmesi ve geliştirilmesi için müşterilerimizin ve ortaklarımızın önerileri dikkate alınmaktadır.

·         Atık üreticisi ve üreticisi olarak çevreye bağlıyız ve bu nedenle atığın uygun şekilde bertaraf edilmesini değerlendiren ve garanti eden ISO 14001: 2004’ü hayata geçirdik.

Marka Raporu

Hızlı ve verimli lojistiğimiz var. Tesislerimizin depolama kapasitesi ve bilgisayar kullanımı sayesinde hızlı ve güvenilir bir şekilde yanıt veriyoruz, böylece mükemmel bir servis garantisi veriyoruz.
En yüksek performans
En yüksek kalite
Çevreye bağlılık
Kaliteli müşteri hizmetleri
Hızlı ve verimli bir lojistik
0
Sepetiniz Boş

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products

0

Konuşmayı Başlat
1
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?