IZRASA

IZRASA’nın ana misyonu olarak müşterilerin çevre dostu, sağlam ve fiyat olarak en uygun ürünlerle buluşmasını sağlamak ve koruma seviyesini arttırmaktır.

IZRASA, ürün kalitesini geliştirmek için, kullanıcılarına daha güvenli bir ortam yaratmak için, her gün daha ileriye ve yenilikçi olmaya devam etmektedir. IZRASA, yurt içi ve dışında is güvenlik sektöründe öncü bir markadır.

İş güvenlik kullanıcılarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak sektöründe imalat etmeye karar vermiş ve sektörün en önde gelen markalarından biri olmak için çıktığı bu yolda, hedeflerine bir bir ulaşarak, kullanıcı ve müşteri kalitesini tatmin etmeye ve korumaya devam etmektedir.

Risk değerlendirmesi IZRASA markasının en temel ilkelerinden biridir. Ürünlerin kullanılacağı ortama göre ve maruz kalacağı ortamlara göre üretilen IZRASA markası, bugüne kadar müşterilerini ve kullanıcılarını tatmin etmiştir. 2015 yılında kurulan IZRASA, sektörde sadece iç piyasa değil EN regülasyonlarına uygun şekilde üretim yapmakta olup, uluslararası projelere dahil olmayı basarmıştır.Her gün daha ileriye taşıyarak en iyi kaliteyi sunacak şekilde iş güvenlik malzemesi üretmekte ve tedarik etmektedir.

Araştırma ve Geliştirme

İş konseptimiz, Avrupa, Asya ve Anadolu pazarı için gelişmiş İş Kıyafetleri tasarlamak, üretmek ve satmaktır. Yenilik ve uzmanlık yoluyla işyerini daha güvenli hale getirmeye yardımcı oluruz.
Kalite standartlarımız iş kalitesinin temelidir.
Amacımız, müşteri beklentilerini aşan ve pazarda bulunan diğer giysilere karşı önemli avantajlar gösteren ürün ve hizmetler ile faaliyet gösterdiğimiz her ülkede en iyi iş giysisi tedarikçisi olmaktır.

İş Süreci

·         Birinci sınıf bir markayız ve en üst düzeyde destek sunmayı amaçlıyoruz.

·         PPE gelişmeleri hakkında sürekli bilgi sahibi oluyoruz ve bu bilgiyi müşterilerimizle paylaşıyoruz.

·         Kullanım maliyetlerine odaklanarak ürünleri endüstriyel kullanıma uygun hale getiriyoruz.

  • ·         Kalite, çevre ve etik üretim konusunda en yüksek standartları koruyoruz.

·         Doğal Alev Geciktirici iş giysilerinin teknik gelişiminde öncülük ediyoruz.

·         Doğru işyeri çözümleri sunmak için müşterilerimizle yakın çalışıyoruz.

·         Elyaf ve reflektör ile yaptığımız çalışmalar nedeniyle eşsiz özelliklere sahip kumaşlar geliştiriyoruz

·         Her bir endüstrinin güvenlik sorunlarının farkındayız ve bu sektörlerde uygun koruma ve giyilebilirdik sunan çözümler geliştiriyoruz.

·         Yurt içi ve dışı pazarında en bilgili üretici olmak için çalışıyoruz

·         İhtiyaçlarını tam olarak anladığımızdan emin olmak için müşterilerimizle yakın çalışıyoruz

·         Risk değerlendirmelerinde ve her müşteri için doğru çözümleri bulmada yardımcı olabiliriz

·         62 yılı aşkın var mı? Kaliteli, fonksiyonel ve yenilikçi iş kıyafetleri üretme deneyimi…

·         Tüm profesyonel ürün yelpazemiz EN sertifikalıdır. Sertifikalarımız hakkında bilgi edinin. Mümkün olan en iyi kalite testi.

Marka Raporu

IZRASA, açıkça tanımlanmış ve mümkünse ölçülebilir hedefler tarafından yönlendirilen, iyi geliştirilmiş kontrol prosedürleri aracılığıyla, işin içerdiği tüm süreçler üzerinde açık ve öz bir kontrole sahip olmayı amaçlamaktadır. İşimizle ilgili tüm yönlerimiz, en yüksek düzeyde iş ahlakı ve müşteri odaklı yürütülüyor ve bu da ortaklıklarımızın herkes için karşılıklı olarak ödüllendirici iş fırsatları yaratmasını sağlıyor.
Her Koşulda Yüksek Görünürlük
Hareket Konforu
Kullanışlı Tasarım
Sertifikalı Giysiler
Rekabetçi Fiyatlar
0
Sepetiniz Boş

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products

0

Konuşmayı Başlat
1
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?