Deri-İş | İş Elbiseleri

Deri-İş İş kıyafetleri, çalışan insanların dayanıklı ve rahat kıyafetleri kullanmalarını sağlamak, her zaman özgürce hareket etmelerini sağlamak ve hissettirmek demektir. Kuruluşlara, işletmelere ve şirketlere, benzersiz özelliklere ve gereksinimlere uygun, uygun fiyatlı, kaliteli iş kıyafetleri ve güvenlik kıyafetleri sağlama konusunda uzmanız.

Çeşitli farklı sektörlere iş kıyafetleri ve markalı üniformalar sağladık: İnşaat, Mühendislik, Demiryolları, Lojistik ve Taşımacılık, Ressamlar ve Dekoratörler, Güvenlik, Turizm, Deri-İş’in tüm gereksinimlerini karşılayan müşterilerimize, beklentileri aşıyor. Geniş kişiselleştirilebilir giyim ürün yelpazemiz arasında iş pantolonu, polo gömlekleri, polar ceketler, termaller, tulumlar, tişörtler, yüksek görünürlüklü yelekler ve ceketler ve çok daha fazlası bulunmaktadır.

İş elbiselerinde temel hedef aşağıdaki yollarla müşteri memnuniyetini sağlamaktır:

  • Ürünlerin Kalitesi
  • Üstün Hizmetler
  • Ürün Özelleştirme
  • Zamanında Teslimat

Deri-İş iş kıyafetleri, yabancı ve yerli satıcılarımıza en iyi kalite / işçilik ve mümkün olan en iyi fiyatlarla yeni stiller üretmek ve tedarik etmek ve tam güvenini kazanmak için zengin deneyim ve teknolojiler getirdiğimiz dünyadaki mükemmelliğin adıdır.

Araştırma ve Geliştirme

Yeni stillerle birinci sınıf bir ürün üretme konusunda uzmanız. Bu, tüm departmanlarda son derece profesyonel ekip çalışmaları nedeniyle gerçekleşti ve bu yüzden ihtiyaçlarını / gereksinimlerini her gün ve her zaman tam olarak anlamak ve doldurmak için yabancı ve yerli müşterilerimizle yakın bir iş birliği ilişkimiz var.
Deri-Is iş kıyafet ürünleri, kaliteleri nedeniyle dünya çapında bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.
Müşterilerimize mümkün olan en iyi ürün ve hizmeti sunmak ve tüm paydaşların çıkarlarını korumaktayız.

İş Süreci

Adından da anlaşılacağı gibi, dijital baskı, mürekkepleri doğrudan giysilere uygular ve giysi dekorasyon tekniği için tüm detaylari yansıtır.Deri-İş İş kıyafetleri, gereksinimlerinize bağlı olarak farklı sonuçlar elde etmek için 2 farklı doğrudan baskı stili kullanır: Ekran ve DTG (Doğrudan Konfeksiyon) baskı. Her tekniğin kendine özgü faydaları vardır. Deri-İs, bu süreçlerde son derece deneyimli ve yeteneklidir. Doğrudan baskı yerine dolaylı bir baskı işlemi gerektirse bile, verdiğiniz baskı projeniz için en uygun süreç konusunda size bilgi verilecektir.

Mümkün olan en yüksek kaliteyi sunarak saygın müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayarak sektördeki lider konumumuzu korumayı hedefliyoruz.

İnovasyon’un kendiliğinden değerli olduğuna ve bu sayede kaynaklarımızı optimize ederek kaliteli ürünler üretmenin daha iyi yollarını bulabileceğimize inanıyoruz.

Güçlü bir Ar-Ge yapmadan hedeflerimize ulaşmak mümkün değildir. Bu nedenle Ar-Ge, özellikle teorik ve en iyi uygulama yetkinliğinde şirketimizin büyük bir bölümünü oluşturmuştur.

Marka Raporu

Bir endüstri lideri olarak daha iyi bir toplum yaratmaya ve toplumumuza sağlık, eğitim ve sosyal hizmetler sunmak için çalışıyoruz.
Ar-Ge Çalışmaları
Kaliteli müşteri hizmetleri
Kalite standartlarımız iş kalitesinin temelidir.
62 Yıllık tecrübe
Üstün malzeme kalitesi
0
Sepetiniz Boş

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products

0

Konuşmayı Başlat
1
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?