Kariyer

Deri-İş'te Kariyer

Değerli İş Arkadaşlarımız,

Hızla büyümekte olan is güvenlik ve iş kıyafetleri sektöründe Deri-İş büyük bir role sahiptir. Teknolojinin hızla büyüyüp geliştiği bu dönemde, her sektördeki şirket gibi, Deri-İş’te inovasyona ve yeniliklere adapte olmaya büyük önem vermektedir. 60 Yılı aşan tecrübesiyle Deri-İş sektörde sadece yeniliklere adapte olmayı değil, yenilik katmaya ve sektörde öncü olmaya devam etmeye büyük önem vermektedir.

 

Her gün büyüyen bünyesiyle Deri-İş firmasında yeni fırsatlar ve yeni opsiyonlar doğuyor. Eğer Deri-İş’te başarılı olacağına, Deri-İş ailesine değer katabileceğine düşünüyorsan aşağıdaki bilgilerle beraber bize e-mail ile ulaş!

Açık Pozisyonlar

Başvuru yapmak için aşağıda istenen belgeleri deri-is@deriis.com’a ileterek başvuru yapabilirsiniz.

İş Özeti

Her gün büyüyen Deri-İş firmasında yeni fırsatlar ve yeni opsiyonlar doğuyor. İş güvenliği sektöründe uluslararası ticaret ve satışlar gerçekleştiren bir firma olan Deri-İş’te gerek yeni mezun gerekse tecrübeli iş arkadaşları ile çalışarak firmanın köklü geçmişini gelecek nesillere de aktarmayı aynı zamanda da işi , işin profesyonellerinden öğrenmek isteyen iş ve takım arkadaşlarına kapımız daima açıktır.

Gerekli Belgeler

Deri-İş ailesine değer katabileceğine düşünüyorsan aşağıdaki bilgilerle beraber bize e-mail ile ulaş!
Özgeçmiş
Güncel Diploma ve Not Ortalaması
Önceki işverenin bilgileri (referans)
Vesikalık Resim
Askerlik Belgesi (erkekler için)
Başvurulan Pozisyon (açıklayıcı mektup ile)
0
Sepetiniz Boş

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products

0

Konuşmayı Başlat
1
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?