Menü

KURUMSAL

İş güvenliği sektörününün yarım asırlık çözüm ortağı Deri-İş yeni ürün ve hizmetleriyle sektördeki yerini güçlendiriyor.

Yaklaşık 50 sene önce kurulan firmamız Deri-İş, yarım asırılık tecrübesini ve ürünlerini siz müşterilerimizin hizmetine sunmayı sürdürüyor.

İş güvenliği sektöründe uzun yıllardır edindiği tecrübesi, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve kalitesiyle firmamız sektörün önde gelen isimlerinden biri olmayı başardı.

Kamu kuruluşlarının giyim ihalelerini takip eden firmamız, ülkenin önemli firmalarının personel kıyafetlerini, müşterilerinin beğen ve istekleri doğrultusunda, deri ve kumaş olarak üretiyor, müşteri beklentisinin üzerinde hizmet sunuyor.

Karaköy'de faaliyet gösteren firmamızın ithal malı ürünleri, iş güvenliği satan müşterilerimizin talebini yıl boyu, aralıksız olarak karşılama potansiyeline sahip.

İş güvenliği sektörünün değişen ihtiyaçlarına hızlı uyum sağlayan, sürekli gelişmeyi hedefleyen dinamik bir yapıya sahip Deri-İş, profesyonel ekibiyle uzun yıllar daha sektörün öncü firmaları arasında yer almayı sürdürecek.

Çağın getirdiği teknolojik alt yapıyı ve yenilikleri takip eden Deri-İş, yarım asırlık tecrübesini, kalitelihizmet anlayışı, ilkeli, dürüst ve güvenilir iş ahlakıyla birleştirerek her zaman siz müşterilerimizin çözüm ortağı olmayı sürdürecektir.

SERTİFİKALARIMIZDAN BAZILARI

SİZİ BİLGİLENDİRELİM

Bizim İle İlgili Gelişmelerden Haberdar Olmak İçin Bize Posta Adresinizi Gönderin.

İLETİŞİM FORMU

Öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşın!